Dalība Sarunu festivālā LAMPA

Dalība Sarunu festivālā LAMPA

Aizvadītos gadus Latvijas Transatlantiskā organizācija ir bijusi aktīva dalībniece sarunu festivālā LAMPA, kā arī llīdzorganizators diskusijām un aktivitātēm, ko festivāla ietvaros īstenojusi Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija.

2018. gadā LATO palīdzēja organizēt diskusiju Kam šajā valstī var uzticēties?, kurā piedalījās tādi sabiedrībā pazīstami un aktīvi cilvēki kā jaunuzņēmuma Toneboard un debašu kustības “QUO tu domā?” līdzdibinātājs Mārtiņš Vaivars, kā arī TV seja un radio balss Baiba Sipeniece.

2017. gadā LATO līdzorganizēja diskusiju Kad stāvēt malā nedrīkst. Sarunā tika diskutēts par to, ko nozīmē iestāties par savu valsti. Kopā tika izveidota “Ceļa karte drošākai Latvijai”.

2016. gadā LATO organizēja diskusiju par to, ko nozīmē būt patriotam. Vai patriotisms mostas tikai 18. novembrī vai arī to izjūtam ikdienā un izšķirošā brīdī lemtu palikt un cīnīties, nevis bēgt? Vai ar patriotismu piedzimst? Vai to var iemācīt? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes meklēja un savā pieredzē dalījās Ēriks Stendzenieks, !MOOZ radošais direktors, Ieva Karlsberga, “Rīgas un Apriņķa Avīzes” galvenā redaktore, Juris Ulmanis, kiberaizsardzības vienības zemessargs, uzņēmējs, augstskolas pasniedzējs, LATO valdes loceklis un Toms Baumanis, LATO valdes priekšsēdētājs. Diskusiju vadīja zemessargs un LATO biedrs Roberts Rasums.