Informācija par LATO jauniešu organizāciju YATA Latvia

YATA Latvia ir jauniešu organizācija, kas ir Atlantiskā līguma asociācijas jauniešu tīkla nodaļa Latvijā. Atlantiskā līguma asociācijā Latviju pārstāv Latvijas Transatlantiskā Organizācija, kas nozīmē, ka YATA Latvia ir LATO tiešā paspārnē.

Šī jauniešu organizācija ir radīta ar mērķi informēt sabiedrību, galvenokārt tieši jauniešus, par starptautisko drošību, transatlantiskajām attiecībām, kā arī cita veida globālām aktualitātēm. Par šīs jauniešu organizācijas biedru var kļūt ikviens jaunietis, kam šīs tēmas ir tuvas – nav jābūt ekspertam šajā lauciņā, ir tikai jāgrib uzzināt vairāk un paplašināt savu pasaules redzējumu.

Lai pievienotos YATA Latvia, Tev jāaizpilda pieteikšanās anketa sekojot šai saitei – http://ej.uz/YATALV. Svarīgi piebilst, ka jauniešu organizācijas biedriem tiek sniegta iespēja piedalīties starptautiskās konferencēs, doties pieredzes apmaiņas braucienos, kā arī piedalīties diskusijās ar ekspertiem un tīkloties ar līdzīgi domājošiem jauniešiem.

Svarīgi akcentēt, ka YATA Latvia nav saistīta ar nevienu politisku kustību. Lai gan mūsu biedriem ir brīva izvēle būt kādas politiskās partijas sastāvā, YATA Latvia ir politiski neitrāla jauniešu organizācija.

Lai uzzinātu vairāk par YATA Latvia vari mūs atrast vietnēs Facebook, Instagram vai arī sazināties ar kādu no YATA Latvia padomes.

Facebook – https://www.facebook.com/yatalatvia
Instagram – https://www.instagram.com/yatalatvia

 

Padomes sastāvs:

Prezidents – Viesturs Bērziņš, [email protected]
Vice-prezidente – Agate Mačtama, [email protected]
Sabiedrisko attiecību speciāliste – Liene Zīvere, [email protected]
Projektu koordinators – Andrejs Petrovs, [email protected]
Iekšējās komunikācijas speciāliste, protokolētāja – Trīne Žagare, [email protected]