YATA Latvia kopā ar YATA Ukraine ir sākusi sadarbību projektā “Mēs te esam, jūs te būsiet”.

YATA Latvia kopā ar YATA Ukraine ir sākusi sadarbību projektā “Mēs te esam, jūs te būsiet”.

Ukrainā turpinoties karam, lai veicinātu diskusiju par Ukrainas integrāciju Eiroatlantiskajā telpā, LATO jauniešu organizācijas YATA Latvia realizē projektu “Mēs te esam, jūs te būsiet”

Projekts tiek realizēts, lai Latvijas sabiedrībā integrētu un palīdzētu Latvijā dzīvojošajiem Ukraiņu jauniešiem. Caur trīs pakāpju integrāciju, tiks apskatīti temati, kas skar gan jauniešu integrāciju Latvijā, gan to kādi faktori ir svarīgi tieši jauniešiem skatoties uz Ukrainas integrāciju Eiropas Savienībā un NATO. Šie temati tiks diskutēti trīs tiešsaistes darbnīcās:

  • Ukrainas jauniešu integrācija Latvijā;
  • Ukrainas integrācija ES un NATO telpā;
  • Ukrainas civiliedzīvotāju iesaiste nevalstiskajā sektorā un brīvprātīgajā darbā.

Projekta noslēgumā aktīvie jaunieši no Latvijas un Ukrainas satiksies Latvijas jauniešu galvaspilsētā Līvānos, lai izstrādātu rezolūciju ar atziņām un ieteikumiem, ko nodos atbildīgajiem lēmumu pieņēmējiem nacionālajāun pašvaldību līmenī, kā arī Ukrainas varas iestādēm.

Projektā aicināti piedalīties jaunieši no Ukrainas, kas patvērumu ir raduši Latvijā un vēlas vairāk uzzināt par pilsonisko līdzdalību, drošības un aizsardzības politiku, sadarbības stiprināšanu Eiroatlantiskajā telpā, kā arī satikt līdzīgi domājošus jauniešus, lai kopīgi veidotu labāku nākotni!

Lai uzzinātu vairāk par projektu vai pieteiktos sazinies ar mums: [email protected]

Finansējumu nodrošina Eiropas Savienība Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonds.