Rīgas Konferences 2023 organizatori aicina pieteikties brīvprātīgos

Rīgas Konferences 2023 organizatori aicina pieteikties brīvprātīgos

Jau kopš 2006. gada ik gadu Rīgā norisinās reģiona nozīmīgākais starptautiskās un drošības politikas forums – Rīgas Konference. Konference sniedz iespēju iesaistītajām pusēm apzināt pašreizējās tendences un iesaistīties dialogā par globālajiem procesiem. Konferenci organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju un Latvijas Republikas Aizsardzības ministriju.

Rīgas Konference 2023 šogad norisināsies 20.-21. oktobrī.

Divu dienu laikā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks diskusijas, kas aptvers mūsdienu aktuālākos drošības jautājumus. Jauno līderu forums norisināsies no 18. līdz 19. oktobrim, bet Rīgas Konferences blakuspasākumi sāksies 19. oktobrī.

Sīkāk par konferences programmu ŠEIT

 

Ja esi pārliecināts, zinātkārs, starptautiskās politikas norisēs ieinteresēts jaunietis, Tu vari kļūt par vienu no konferences brīvprātīgajiem praktikantiem. Tā būs iespēja klātienē redzēt, dzirdēt un izjust starptautisko notikumu pulsu. Brīvprātīgie tiks sagatavoti saviem uzdevumiem semināros ZOOM platformā, lai gūtu pozitīvu pieredzi konferencē un tās sagatavošanas posmā no 18. līdz 21. oktobrim.

!!! Piesakies, sūtot savu CV uz e-pastu [email protected]

 

!!! Jautājumu gadījumā zvani Maijai Vēberei (+371 28 365 165)