LATO uzsāk informatīvo kampaņu, godinot Latvijas dalības NATO 20. gadadienu.

LATO uzsāk informatīvo kampaņu, godinot Latvijas dalības NATO 20. gadadienu.

Latvijai atzīmējot 20. gadadienu kopš iestāšanās Ziemeļatlantijas Līguma organizācijā (NATO), Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) paziņo par plašas informatīvās kampaņas sākšanu, kas norisināsies visa 2024. gada griezumā. Kampaņa izstrādāta, lai veicinātu sabiedrības izpratni par NATO, iedziļinoties Latvijas iestāšanās procesā, tā ieguvumos un citos organizācijai kritiskos aspektos. 

 

Gada laikā LATO apskatīs dažādas tēmas, tostarp vēsturisku pārskatu par Latvijas ceļu NATO, militāro spēju izmaiņām, starptautisko sadarbību, jaunatnes un dažādu sabiedrības kopienu lomu drošības veicināšanā un centienos apkarot dezinformāciju, vienlaikus skaidrojot dažādās drošības perspektīvas un demokrātiskos procesus.

 

Kampaņa ietvers daudzveidīgu informācijas saturu un iniciatīvu klāstu, kas strukturētas tā, lai uzrunātu dažādus sabiedrības slāņus gan latviešu, gan krievu valodās.

Organizācijas, kas ieinteresētas pievienot savu ieguldījumu publiskajā diskursā par NATO tēmām, tiek aicinātas sadarboties, turklāt, LATO aicina sabiedrības locekļu iesaistīšanos informatīvās kampaņas izplatīšanā.

 

Lai iegūtu plašāku informāciju par kampaņu un līdzdalības iespējām, lūgums sazināties ar LATO informatīvās kampaņas vadītāju Renāru Kairi: [email protected]