LATO un KAF aicina jauniešus piedalīties Baltijas jūras reģiona jauno līderu akadēmijā!

LATO un KAF aicina jauniešus piedalīties Baltijas jūras reģiona jauno līderu akadēmijā!

Latvijas Transatlantiskā Organizācija un Konrāda Adenauera fonds Baltijas valstīs aicina jauniešus piedalīties Baltijas jūras reģiona jauno līderu akadēmijā!

Projekta ietvaros no 27. marta līdz 8. maijam tiek plānotas septiņas sesijas. Sesiju ietvaros tiek plānotas praktiskas meistarklases, simulācijas spēle, aizraujošas debates ar reģiona vadošajiem politiķiem, diskusijas starp dalībniekiem, kā arī lekcijas no ekspertiem par demokrātijas, ilgtspējības, aizsardzības un citiem svarīgiem tematiem. Projekts notiks angļu valodā.

Diskusijas ar politiķiem notiks sestdienās Zoom platformā, savukārt citas aktivitātes tiek plānotas darba dienās, nodrošinot iespēju dalībniekiem piedalīties tajās sev ērtā laikā.

Pieteikšanās kritēriji:
• 18 – 25 gadi
• Dzīvo kādā no Baltijas jūras reģiona valstīm (Dānija, Igaunija, Krievija, Latvija, Lietuva, Polija, Norvēģija, Somija, Vācija)
• Angļu valodas prasmes
• Līderības prasmes
• Interese par politiskajiem un sociālajiem procesiem

Pieteikties var līdz 20. martam, sūtot savu CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu [email protected]. Vēstulē aprakstiet, kāpēc vēlaties piedalīties šajā projektā un kādi ir Jūsu nākotnes mērķi!
Dalība projektā ir bez maksas.

Ja ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet tos uz e-pastu [email protected]!