Karš Ukrainā: raugoties Ukrainas jauniešu acīm

Karš Ukrainā: raugoties Ukrainas jauniešu acīm

Ceturtdien kopā ar Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāti aicinām pievienoties pasākumam “Karš Ukrainā: raugoties Ukrainas jauniešu acīm”
Tiešraidē pasākumam pieslēgsies vairāki jaunieši no dažādiem Ukrainas reģioniem, lai dalītos ar savu pieredzi un emocijām par šī brīža notikumiem Ukrainā.
Šobrīd dalību ir apstiprinājuši jaunieši no Jaroslava Mudrija Ukrainas Nacionālās juridiskās akadēmijas, Taras Ševčenko Kijevas Nacionālās Universitātes, Odesas I. Menšikova Nacionālās Universitātes un Olesa Gončara Dņepropetrovskas universitātes.Sarunu moderēs Harutjuns Voskanjans (Harutyun Voskanyan), Erevānas Valsts universitātes, Krievijas-Armēnijas (Slāvu) universitātes un Baltkrievijas Valsts universitātes absolvents. Ieguvis maģistra grādu politikas zinātnē un Eiropas studijās. Pašlaik viņš ir doktorants Varšavas Universitātē Polijā, Sociālo zinātņu skolā. Viņa akadēmiskās un pētnieciskās intereses ir etnisko konfliktu problēmas postpadomju telpā, Austrumeiropas vēsture, neatzīto valstu fenomens, starptautiskās drošības un nacionālo interešu problēmas.
Pasākumā piedalīsies jaunieši, kas ir bijuši dalībnieki LU Sociālo zinātņu fakultātes projektā “Jauno profesionāļu skola”. Projekta ietvaros jau vairākus gadus studentiem no Ukrainas tiek sniegta iespēja studēt LU SZF, apgūstot dažādus ārpolitikas un iekšpolitikas kursus. Šogad projektā piedalījās 96 studenti.