Mentoringa programma

Aicinām jaunās un topošās profesionāles drošības un starptautisko attiecību sektorā!

 

Atveram pieteikšanos Latvijas transatlantiskās organizācijas mentoringa programmā jaunajām profesionālēm, kas norisināsies no š.g. oktobra līdz decembrim.

 

Tavi ieguvumi

  • Tu iepazīsi vairākas augsti vērtētas, nozīmīgus sasniegumus un reputāciju guvušas sievietes-līderes ārlietu, aizsardzības un drošības nozarē un iegūsi iekļaujošu mentoru tīklu rokas stiepiena attālumā.
  • Rosinošā un drošā darba vidē notiks mācību sesijas, lekcijas, diskusijas un individuālas konsultācijas ar mentorēm, kas attīstīs tavu profesionālo redzējumu.
  • Tu personiski iepazīsi un gūsi atbalstu no domubiedrēm – jaunām profesionālēm dinamisku līderu kopienā.

Kā pieteikties?

Ja esi jaunā profesionāle, kas nesen uzsākusi vai plāno uzsākt savu karjeru drošības un aizsardzības nozarēs, piesakies dalībai programmā līdz 3. oktobrim, sūtot savu CV un motivācijas vēstuli uz [email protected].

Vērtējot tiks ņemta vērā izvēlēto dalībnieču motivācija, profesionālā interese un karjeras mērķi, lai piemeklētu katrai visatbilstošāko mentori. Vietu skaits programmā ir ierobežots.

 

Par “Sievietes, miers un drošība” programmu

ANO Drošības padomes rezolūcijas “Sievietes, miers un drošība” tematikā iezīmēja sākumu jaunam procesam starptautiskā miera un drošības veicināšanā, pievēršot īpašu uzmanību ar dzimumu saistītas vardarbības novēršanai, kā arī uzsverot sieviešu pārstāvību un iesaisti konfliktu risināšanā un miera uzturēšanas procesos. Latvija ir izstrādājusi un īsteno savu Nacionālo rīcības plānu par Sievietēm, mieru un drošību.

 

Mentoringa programma tapusi ar Latvijas transatlantiskās organizācijas (www.lato.lv), Vācijas vēstniecības Rīgā un Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas atbalstu.

 

Sociālajos tīklos esam redzamas:

#WPSmentorings

#SievietesMiersDrošība

#WomenPeaceSecurity

#WPS

#nākontneslīderes

#womeninleadership

 

Izveidojot šo mentoringa programmu, LATO ne tikai veicina jaunu sieviešu – profesionāļu izaugsmi, bet arī vairo izpratni par šāda atbalsta nepieciešamību dažādos līmeņos aizsardzības, militārajā un drošības nozarē.