Mentoringa programma

Plašas sabiedrības zināšanas par iesaistīto sieviešu nozīmi, vadību un ietekmi aizsardzības, militārajā un drošības nozarē ir diezgan minimālas, un sieviešu loma aizsardzības jomā bieži tiek ignorēta. Šie faktori rada vairākus izaicinājumus jaunām sievietēm, kuras vēlas strādāt minētajās nozarēs. LATO Mentoringa programma cenšas rast risinājumus šīm problēmām, nodrošinot atbalstošu mentoru kopienu rokas stiepiena attālumā.

 

LATO Mentoringa programma ir paredzēta jaunām profesionālēm, iepazīstinot dalībnieces ar vairākām augsti vērtētām, augstu sasniegumu, reputāciju ieguvušām sievietēm aizsardzības, militārajā un drošības nozarē. Apvienojot jau esošās un nākotnes līderes, programma veicinātu abpusēju sapratni un atbalstu. Programma radītu līdzīgi domājošu cilvēku kopienu, ko iecerēts saglabāt ilgtermiņā.

 

Programma sastāvētu no mācību sesijām, kā arī individuālām konsultācijām ar dažādām mentorēm atkarībā no dalībnieču un mentoru specializācijām.

 

Izveidojot šo mentoringa programmu, LATO ne tikai veicina jaunu sieviešu – profesionāļu izaugsmi, bet arī vairo izpratni par šāda atbalsta nepieciešamību dažādos līmeņos aizsardzības, militārajā un drošības nozarē.